Sídlo společnosti

Yawal Spółka Akcyjna

Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

T: +48 34 352 88 00
F: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Yawal Česká Republika

Ing. Jan Waszek
Obchodní ředitel pro Česko a Slovensko
M. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com  
Karvinská 1897
Český Těšín 737 01
e-mail: obchod@yawal.com

Ing. Jan Šimočko
Obchodně-technický poradce
M. +420 770 100 387
e-mail: obchod@yawal.com

Služby zákazníkům

bok@yawal.com

Mariola Straszak (EN, DE)
e-mail: m.straszak@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. +48 664 986 355

Anna Pietrusiak (EN)
e-mail: a.pietrusiak@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 interní 241
M. +48 795 254 682

Katarzyna Onysyk (EN)
e-mail: k.onysyk@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 interní 243
M. 784 639 049

Martyna Wełyczko-Łebek (EN)
e-mail: m.welyczko@yawal.com
M. (+48) 784 664 34

Aneta Kozłowska (EN)
e-mail: a.kozlowska@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. (+48) 784 639 059

Architekti a investoři

vision@yawal.com

Ředitel. Architektonických projektů
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. +48 34 352 88 00
M. +48 602 718 308

Koordinátor. Architektonických projektů
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
M. +48 664 986 059

Koordinátor. Architektonických projektů
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
M. +48 735 976 506

Koordinátor. Architektonických projektů
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
M. +48 664 987 212

Koordinátor. Architektonických projektů
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
M. +48 784 667 213

Koordinátor. Architektonických projektů
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
M. +48 784 660 169

Technická podpora a naceňování

PORDPORA V TVORBĚ PROJEKTŮ

profi@yawal.com

TECHNICKÁ PODPORA, PŘÍPRAVA A NACEŇOVÁNÍ NABÍDEK

wyceny@yawal.com

Technický poradce
Ing. Jan Waszek (CZ, SK)
e-mail: j.waszek@yawal.com  
e-mail: obchod@yawal.com 
M. +420 737 904 574

Technický poradce
Mariusz Chorobowicz (EN)
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com
T. +48 34 352 88 85
M. +48 664 057 389

Technický poradce
Piotr Stryjewski (EN)
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
T. +48 34 352 88 13
M. +48 664 987 439

Technický poradce
Justyna Policińska (EN)
e-mail: j.policinska@yawal.com   
T. +48 34 352 88 54
M. +48 694 675 228

Yawal Constructor

Specialista. Program Yawal Konstruktor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
T. +48 34 352 88 05
M. +48 784 639 072

Specialista. Program Yawal Konstruktor
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Stížností Oddělení

reklamacje@yawal.com

Vedoucí kvality
Michał Rygol
e-mail : m.rygol@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 interní 111

Reklamační formulář je k dispozici v sekci Ke stažení nebo v Zákaznickém panelu.

Zahraniční pobočky

Yawal Maďarsko
Péter Verba
3399, Andornaktálya,
Kastélykert út 32
Hungary
T. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com
    
Yawal Rumunsko
Burcea Mihai Alexandru
Municipiul Bucuresti,
Sector 6, strada Cetatea de Balta nr. 137,
Blocul 4, scara A, etajul 3, apartament 7,
Romania
T. +40 744 67 99 78
e-mail: a.burcea@yawal.com

Yawal Baltské státy
Aleksandras Šutovas
Pašilaičių str. 16-86,
LT- 06113 Vilnius,
Lithuania
T. +37 061 01 44 78
e-mail: a.sutovas@yawal.lt   

Yawal Belgie, Lucembursko, Francie, Nizozemsko
Beata Podstawka
Country Manager France, Belgium, Luxemburg
M. +48 784 668 518
e-mail: b.podstawka@yawal.com

Yawal Spojené státy americké, Kanada
Alproview Inc.
1101 – 78th Avenue N.W.
Edmonton, Alberta
Canada T6P1L8
www.alproview.com
T. +16 046 16 31 88
e-mail: karl@alproview.com

Yawal Austrálie
Iroiro Trading Pty Ltd & MTF WA Pty Ltd T/A
Mark Plawiak
CEO
T.: +61 0414 535255
mplawiak@bigpond.com
info@knockoutfloors.com.au
Tomasz Kędzierski
Import-Export Manager
M.: +48 663 876 928

Orientační mapa

Kontaktní formulář

Captcha Klikněte pro načtení nového

Partneři