Székhely

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

T.: +48 34 352 88 00
F: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Yawal Magyarország

Péter Verba
3399, Andornaktálya,
Kastélykert út 32
Hungary
T. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com

Ügyfélszolgálati Iroda

bok@yawal.com

Mariola Straszak (EN, DE)
e-mail: m.straszak@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. +48 664 986 355

Katarzyna Onysyk (EN)
e-mail: k.onysyk@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 mellék 243
M. +48 784 639 049

Anna Pietrusiak (EN)
e-mail: a.pietrusiak@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 mellék 241
M. +48 795 254 682

Martyna Wełyczko-Łebek (EN)
e-mail: m.welyczko@yawal.com
M. (+48) 784 664 34

Aneta Kozłowska (EN)
e-mail: a.kozlowska@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. (+48) 784 639 059

 

 

Építészek és Tervezők

vision@yawal.com

Építészeti Projektek ügyi igazgató
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. +48 34 352 88 00
M. +48 602 718 308

Építszeti Projektek koordinátora
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
M. +48 664 986 059

Építészeti Projektek koordinátora
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
M. +48 735 976 506

Építészeti Projektek koordinátora
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
M. +48 664 987 212

Építészeti Projektek koordinátora
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
M. +48 784 667 213

Építészeti Projektek koordinátora
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
M. +48 784 660 169

Műszaki támogatás, ajánlatok és értékelések

PROJEKT ÜGYI TÁMOGATÁS

profi@yawal.com

MŰSZAKI TÁMOGATÁS, AJÁNLAT ELŐKÉSZÍTÉS ÉS ANYAG ÁRBECSLÉS

wyceny@yawal.com

Műszaki tanácsadó
Péter Verba (HU)
e-mail: p.verba@yawal.com 
T. +36 203 95 93 96

Műszaki tanácsadó
Mariusz Chorobowicz (EN)
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com
T. +48 34 352 88 85
M. +48 664 057 389

Műszaki tanácsadó
Piotr Stryjewski (EN)
e-mail: p.stryjewski@yawal.com    
T. +48 34 352 88 13
M. +48 664 987 439

Műszaki tanácsadó
Justyna Policińska (EN)
e-mail: j.policinska@yawal.com    
T. +48 34 352 88 54
M. +48 694 675 228

Yawal Constructor

Yawal Constructor Program ügyi szakember
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
T. +48 34 352 88 05
M. +48 784 639 072

Yawal Constructor Program ügyi szakember
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Minőségirányítási osztály

reklamacje@yawal.com

Minőségi Osztály vezető, az Igazgatótanács IIR ügyi megbízottja
Michał Rygol
e-mail : m.rygol@yawal.com
M. +48 34 352 88 00 mellék 111

A reklamációs űrlap a letölthető fájlok fülben és az Ügyfél Panelben elérhető.

Külföldi részlegek

Yawal Románia 
Burcea Mihai Alexandru
Municipiul Bucuresti,
Sector 6, strada Cetatea de Balta nr. 137,
Blocul 4, scara A, etajul 3, apartament 7,
Romania
T. +40 744 67 99 78
e-mail: a.burcea@yawal.com

Yawal a Balti-térségben
Aleksandras Šutovas
Pašilaičių str. 16-86,
LT- 06113 Vilnius,
Lithuania
T. +37 061 01 44 78
e-mail: a.sutovas@yawal.lt

Yawal Csehország, Szlovákia
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com 
Karvinská 1897
Český Těšín
737 01
e-mail: obchod@yawal.com      


Yawal Franciaország, Belgium, Luxemburg, Hollandia
Rudy Panier
T. +32 487 68 92 08
e-mail: r.panier@yawal.com
e-mail: rp.gdlpconcept@gmail.com 

Yawal USA, Canada
Alproview Inc.
1101 – 78th Avenue N.W.
Edmonton, Alberta
Canada T6P1L8
www.alproview.com
T. +16 046 16 31 88
e-mail: karl@alproview.com

Yawal Ausztrália 
Iroiro Trading Pty Ltd & MTF WA Pty Ltd T/A
Mark Plawiak
CEO
T.: +61 0414 535255
mplawiak@bigpond.com
info@knockoutfloors.com.au
Tomasz Kędzierski
Import-Export Manager
M.: +48 663 876 928

Megközelítési térkép

Kapcsolatfelvételi ûrlap

Captcha Kattintson az új szöveg betöltéséhez

Partnerek