Sediul central

Yawal Spółka Akcyjna

str. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

T.: +48 34 352 88 00
F: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Departament de export

Yawal România

ALEXIANA GROUP SRL
Str. Calea Bucovinei, nr. 90
Loc. Radauti, cod 725400
Jud. Suceava
T. 0230 560 560
M. +40 745 253 916
www.alexiana.ro
e-mail: alexandru@alexiana.ro

 

 

 

Serviciul Clienți

bok@yawal.com

Mariola Straszak (EN, DE)
e-mail: m.straszak@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. +48 664 986 355

Wioletta Kurek (EN)
e-mail: w.kurek@yawal.com
T. +48 34 352 88 60
M. +48 539 940 095

Katarzyna Onysyk (EN)
e.mail: k.onysyk@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 ext. 243
M. (+48) 784 639 049

Dorota Białas (EN)
e-mail: d.bialas@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 ext. 286
M. (+48) 538 645 356

Kamila Jarosz (EN)
e-mail: k.jarosz@yawal.com
M. (+48) 784 664 340

 

 

Arhitecți și Investitori

vision@yawal.com

Director Proiecte de Arhitectură
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. 34/352 88 00
M. +48 602 718 308

Coordonator Proiecte de Arhitectură
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
M. +48 664 986 059

Coordonator Proiecte de Arhitectură
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
M. +48 735 976 506

Coordonator Proiecte de Arhitectură
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
M. +48 664 987 212

Coordonator Proiecte de Arhitectură
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
M. +48 784 667 213

Coordonator Proiecte de Arhitectură
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
M. +48 784 660 169

Suport tehnic și estimări de preț

SUPORT PROIECT

profi@yawal.com

SUPORT TEHNIC, PREGĂTIREA OFERTELOR ȘI ESTIMAREA DE PREȚ A MATERIALELOR

wyceny@yawal.com

Le conseiller technique
Mariusz Chorobowicz (EN)
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com
T. +48 34 352 88 85
M. +48 664 057 389

Le conseiller technique
Piotr Stryjewski (EN)
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
T. +48 34 352 88 13
M. +48 664 987 439

Le conseiller technique
Justyna Policińska (EN)
e-mail: j.policinska@yawal.com
T. +48 34 352 88 54
M. +48 694 675 228

Yawal Constructor

Specialist în domeniul Programului Yawal Constructor/ Tutore Yawal Constructor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
T. (34)352 88 05
M. +48 784 639 072

Junior specialist în domeniul Programului Yawal Constructor
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Departamentul de Calitate

reklamacje@yawal.com

Formularul de reclamație este disponibil în fila descărcare și în Panoul Clientului.

Localizare pe hartă

Formular de contact

Captcha Faceîi clik pentru a Śncrca unul nou

Parteneri