Huvudkontoret

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
fax: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Yawal Skandinavien

Yawal Skandinavien
Toomas Vinkel
T.: +3725233621
e-mail: toomas@vinkel.ee

Kundtjänstavdelningen

bok@yawal.com

Mariola Straszak (EN, DE)
e-mail: m.straszak@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. +48 664 986 355

Wioletta Kurek (EN)
e-mail: w.kurek@yawal.com
T. +48 34 352 88 60
M. +48 539 940 095

Katarzyna Onysyk (EN)
e-mail: k.onysyk@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 ext. 243
M. +48 784 639 049

Martyna Wełyczko-Łebek (EN)
e-mail: m.welyczko@yawal.com
M. +48 784 664 340

 

 

Arkitekter och beställare

vision@yawal.com

Chef för arkitekturprojekt
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. +48 34 352 88 00
M. +48 602 718 308

Samordnare för arkitekturprojekt
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
M. +48 664 986 059

Samordnare för arkitekturprojekt
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
M. +48 735 976 506

Samordnare för arkitekturprojekt
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
M. +48 664 987 212

Samordnare för arkitekturprojekt
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
M. +48 784 667 213

Samordnare för arkitekturprojekt
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
M. +48 784 660 169

 

Tekniskt stöd och prisofferter

PROJEKTERINGSSTÖD

profi@yawal.com

TEKNISKT STÖD OFFERTFRAMTAGNING OCH PRISSÄTTNING AV MATERIAL

wyceny@yawal.com

Teknisk rådgivare
Mariusz Chorobowicz
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com
T. +48 34 352 88 85
M. +48 664 057 389

Teknisk rådgivare
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
T. +48 34 352 88 13
M. +48 664 987 439

Teknisk rådgivare
Justyna Policińska
e-mail: j.policinska@yawal.com
T. +48 34 352 88 54
M. +48 694 675 228

Yawal Constructor

Konstruktör/Kundhandläggare Yawal Constructor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
T. (34)352 88 05
M. +48 784 639 072

Specialist inom Yawal Constructor
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Kvalitetsavdelningen

reklamacje@yawal.com

Kvalitetschef, Styrelsens representant i fackföreningsrelaterade ärenden
Michał Rygol
e-mail : m.rygol@yawal.com
T. +48 (34) 352 88 00 wew. 111

Reklamationsformuläret finns att ladda ner i fliken och i Kundpanelen.

Karta

Kontaktformulär

Captcha Klicka för att ladda en ny

Samarbetspartners