Huvudkontoret

Yawal Spółka Akcyjna

ul. Lubliniecka 36
42-284 Herby, Polska

EURO NIP: PL 573-010-60-96
REGON 150260970
Nr KRS 0000049053

tel.: +48 34 352 88 00
fax: +48 34 357 41 42
e-mail: yawal@yawal.com

 

 

 

Kundtjänstavdelningen

bok@yawal.com

Mariola Straszak (EN, DE)
e-mail: m.straszak@yawal.com
T. +48 34 352 88 75
M. +48 664 986 355

Anna Pietrusiak (EN)
e-mail: a.pietrusiak@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 ext. 241
M. +48 795 254 682

Katarzyna Onysyk (EN)
e.mail: k.onysyk@yawal.com
T. +48 34 352 88 00 ext. 243
M. +48 784 639 049

Martyna Wełyczko-Łebek (EN)
e.mail: m.welyczko@yawal.com
M. +48 784 664 340

 

Arkitekter och beställare

vision@yawal.com

Chef för arkitekturprojekt
Sławomir Bardziński
e-mail: s.bardzinski@yawal.com
T. +48 34 352 88 00
M. +48 602 718 308

Samordnare för arkitekturprojekt
Oliwia Brzuszczak
e-mail: o.brzuszczak@yawal.com
M. +48 664 986 059

Samordnare för arkitekturprojekt
Joanna Domagała
e-mail: j.domagala@yawal.com
M. +48 735 976 506

Samordnare för arkitekturprojekt
Agnieszka Fellmann
e-mail: a.fellmann@yawal.com
M. +48 664 987 212

Samordnare för arkitekturprojekt
Aneta Raszeja
e-mail: a.raszeja@yawal.com
M. +48 784 667 213

Samordnare för arkitekturprojekt
Dorota Szadaj
e-mail: d.szadaj@yawal.com
M. +48 784 660 169

 

Tekniskt stöd och prisofferter

PROJEKTERINGSSTÖD

profi@yawal.com

TEKNISKT STÖD OFFERTFRAMTAGNING OCH PRISSÄTTNING AV MATERIAL

wyceny@yawal.com

Teknisk rådgivare
Mariusz Chorobowicz
e-mail: m.chorobowicz@yawal.com
T. +48 34 352 88 85
M. +48 664 057 389

Teknisk rådgivare
Piotr Stryjewski
e-mail: p.stryjewski@yawal.com   
T. +48 34 352 88 13
M. +48 664 987 439

Yawal Constructor

Konstruktör/Kundhandläggare Yawal Constructor
Paweł Słonka
e-mail: p.slonka@yawal.com
T. (34)352 88 05
M. +48 784 639 072

Specialist inom Yawal Constructor
Piotr Lechowicz
e-mail: p.lechowicz@yawal.com 

Kvalitetsavdelningen

reklamacje@yawal.com

Kvalitetschef, Styrelsens representant i fackföreningsrelaterade ärenden
Michał Rygol
e-mail : m.rygol@yawal.com
T. +48 (34) 352 88 00 wew. 111

Reklamationsformuläret finns att ladda ner i fliken och i Kundpanelen.

Marknadsföring

marketing@yawal.com

Utlandsavdelningar

Yawal Ungern
Péter Verba
3399, Andornaktálya,
Kastélykert út 32
Magyarország
tel. +36 203 95 93 96
e-mail: p.verba@yawal.com
    
Yawal Rumänien
Burcea Mihai Alexandru
Municipiul Bucuresti,
Sector 6, strada Cetatea de Balta nr. 137,
Blocul 4, scara A, etajul 3, apartament 7,
România
tel. +40 744 67 99 78
e-mail: a.burcea@yawal.com

Yawal Baltikum
Aleksandras Šutovas
Pašilaičių str. 16-86,
LT- 06113 Vilnius,
Lietuva
tel. +37 061 01 44 78
e-mail: a.sutovas@yawal.lt

Yawal Tjeckien och Slovakien
Ing. Jan Waszek
tel. +420 737 904 574
e-mail: j.waszek@yawal.com 
Karvinská 1897
Český Těšín
737 01
e-mail: obchod@yawal.com

Yawal Belgien, Luxemburg, Frankrike, Nederländerna
Beata Podstawka
Country Manager France, Belgium, Luxembourg
M. +48 784 668 518
e-mail: b.podstawka@yawal.com 


Yawal USA, Canada
Alproview Inc.
1101 – 78th Avenue N.W.
Edmonton, Alberta
Canada T6P1L8
www.alproview.com
tel. +16 046 16 31 88
e-mail: karl@alproview.com

Yawal Austalien
Iroiro Trading Pty Ltd & MTF WA Pty Ltd T/A
Mark Plawiak
CEO
T.: +61 0414 535255
mplawiak@bigpond.com
info@knockoutfloors.com.au
Tomasz Kędzierski
Import-Export Manager
M.: +48 663 876 928

Karta

Kontaktformulär

Captcha Klicka för att ladda en ny

Samarbetspartners