Usługi

Oprócz bogatej oferty architektonicznych systemów aluminiowych Yawal świadczy na rzecz swoich klientów usługi:

Przygotowywania dokumentacji technicznej
Naszym celem jest nie tylko sprzedaż produktu, ale również oferowanie szerokiej gamy wsparcia technicznego, dzięki któremu nasi partnerzy sprostają każdemu wyzwaniu. Na zlecenie przygotowujemy kalkulacje, zestawienia materiałowe, wyceny, obliczenia statyczno-wytrzymałościowe oraz rysunki techniczne.

Doradztwa technicznego
Współpraca z architektami i projektantami sprzyja kreowaniu unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Dział techniczny naszej firmy wspiera klientów w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w zakresie zastosowania systemów aluminiowych.

Lakierowania i anodowania
Yawal S.A. dysponuje jedną z największych w Europie Środkowo-Wschodniej anodowni oraz w pełni zautomatyzowaną malarnią proszkową wyposażoną w linię lakierniczą o pionowym systemie podwieszania i transportu profili.

Prefabrykacji
Grupa Yawal daje swoim Partnerom możliwość obróbki mechanicznej profili na prasach, centrach obróbczych oraz piłach precyzyjnych. W zakresie cięcia oferuje cięcie precyzyjne, pod kątem oraz na krótkie odcinki. Dzięki wykorzystaniu pras możliwe jest wykrawanie otworów i wybijanie kształtów.

Giecia profili
Ze względu na dynamiczny rozwój konstrukcji aluminiowych w połączeniu z pojawieniem się wśród architektów mody na elementy łukowe w budownictwie Yawal świadczy usługi gięcia profili ślusarki aluminiowej.